IMG0003.jpg
Jmenuji se Jan Hatina
Spojení na mne.
606622573
eshop.hatina@seznam.cz
Jan Hatina
tel. 606622573
email: eshop.jan1@seznam.cz
Cena dopravy dle tarifu přepravce. Již od 50 Kč.
Při osobním odběru, v kamenné prodejně na adrese Gagarinova 4, Pardubice - Polabiny 3, 53009, po dohodě, zdarma,
Klíčem ke snížení hmotnosti jste VY!
Filozofie bodykey™ je celá o Vás. Nezaměřuje se jen na Vaše přání a cíle, ale na hlubší úrovni také na Vaše genetické predispozice, jakož i na Váš individuální životní styl a preference. Stejně jako žádní dva lidé nejsou stejní, nejsou stejné ani žádné dva plány na snížení hmotnosti. Genetický test a Návrh mého plánu, které vytvořili naši odborníci, jsou pilíři procesu individuálního nastavování programu. Program bodykey by NUTRILITE™ pracuje s tím, co se dozvíme o Vás, Vašem životě i Vašich genech, abychom zajistili, že dosáhnete své optimální hmotnosti a také si ji udržíte.
Na adrese:
Gagarinova 4
53009 Pardubice Polabiny 3
Rok 2017
DSCN0007.JPG
DSCN0048.JPG
DSCN0071.JPG
Otevřeli jsme kamennou prodejnu: Gagarinova 4, Pardubice - Polabiny 3, 53009
Zabýváme se nabídkou dětského nábytku a hraček.
Dáváme přednost hračkám ze dřeva, ale hlavně takovým, co děti učí přemýšlet, zlepšují jemnou motoriku. Nabízíme předškolním dětem hračky které pomocí hry učí písmena, číslice a podobně.
V nabídce nábytku máme. Převážně dětský nábytek. Molitanový, ten je bezpečný pro malé děti, jelikož je vyroben jen z molitanu a látky. Ta se dá sundat a vyprat v pračce. Též nabízíme nábytek zdobený dětským vzorem, Postavičkami Disney a podobné.
Vilac dřevěný dům s tobogánem cena 821 Kč
Vilac dřevěný dům s tobogánem cena 821 Kč
Bigjigs - Vysutá vláčkodráha se stavebními stroji - 116 dílů cena 3330 Kč
Bigjigs - Vysutá vláčkodráha se stavebními stroji - 116 dílů cena 3330 Kč
Dřevěné hračky - vkládací puzzle - Šnek bez rámečku cena 157 Kč
Dřevěné hračky - vkládací puzzle - Šnek bez rámečku cena 157 Kč
Dětská postel auto 7 v různých velikostech
Dětská postel auto 7 v různých velikostech
Křesílka rozkládací z molitanu
Křesílka rozkládací z molitanu
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami cena 2210
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami cena 2210
Dřevěné vkládací puzzle z masivu- Abeceda písmenko R zajíc, cena 83 Kč, možno dodat celou abecedu
Dřevěné vkládací puzzle z masivu- Abeceda písmenko R zajíc, cena 83 Kč, možno dodat celou abecedu
Bagr velký, cena 9180Kč
Bagr velký, cena 9180Kč
Na prodejně Gagarinova 4, 53009 Pardubice se koná výprodej dětského nábytku. Sleva 25%
tel. 606622573
eshop.hatina@seznam.cz
Vše nové!!!
Rozkládací křesílko Liška červená Cena 892 KČ výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm  po rozložení délka k ležení 75cm
Rozkládací křesílko Liška červená Cena 892 KČ výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm po rozložení délka k ležení 75cm
výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm  po rozložení délka k ležení 75cm cena 1237 Kč
výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm po rozložení délka k ležení 75cm cena 1237 Kč
Disney dětské čalouněné křesílko Tlapková patrola cena 1963 Kč Rozměry: - celková šířka – 59 cm - celková výška – 44 cm - sedací část – 29 cm hloubka x 32 cm šířka - výška sedací části od země 20 cm
Disney dětské čalouněné křesílko Tlapková patrola cena 1963 Kč Rozměry: - celková šířka – 59 cm - celková výška – 44 cm - sedací část – 29 cm hloubka x 32 cm šířka - výška sedací části od země 20 cm

Dětský nábytek

Na našem partnerském eshopu, nabízíme dětský nábytek. pokud Vás něco zaujme, klikněte na obrázek a přesune Vás na nabídku.
Postel Pavla
Postel Pavla
Postel Kevin
Postel Kevin
Molitanový nábytek
Molitanový nábytek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "5558"
Úžasný nástroj ke snížení hmotnosti
Vědci objevili, že mezi DNA v našem těle a způsobem, jak tělo reaguje na výživu a cvičení, existuje vazba. Mezi další faktory, jak naše tělo řídí svou hmotnost, patří individuální genové variace.

Genetický test bodykey analyzuje naši specifickou genetickou výbavu a odhaluje důležité informace, které nám umožňují stanovit dietu a typ fyzické aktivity potřebné pro dosažení úbytku na váze. Jedinečné výsledky testu se pak použijí k sestavení individuálního Stravovacího a cvičebního plánu.

Díky videonahrávce se dozvíte více informací o genetickém testu, který se používá k přizpůsobení každého individuálního programu bodykey.
Co to je gen?
Gen je segment molekuly DNA (deoxyribonukleové kyseliny), který obsahuje instrukce ohledně toho jak, kdy a kde Vaše tělo vytvoří každý jeden z mnoha tisíc proteinů potřebných pro život. Každý gen je tvořen kombinacemi čtyř základních párů, které tvoří Váš genetický kód:

adenin
thymin
cytosin
guanin
Kód každého genu kombinuje různými způsoby „písmena“ A, T, C a G, čímž vytváří „slova“ určující, která aminokyselina je zapotřebí v každé fázi procesu tvorby proteinů nutných pro rozvoj a fungování Vašeho těla.
Co jsou to genové variace?
Kromě jednovaječných dvojčat mají všichni lidé v informacích, které obsahuje jejich DNA, malé rozdíly. Jsou to právě tyto rozdíly, které činí každého z nás jedinečným.

Genové variace jsou malými změnami v genetickém kódu, které se vyskytují alespoň u 1 % populace. Např. jedno genetické „písmeno“ (A, T, C nebo G) lze nahradit jiným. Tyto variace mohou mít za následek odlišné procesy v těle, stejně jako záměna jednoho písmena v určitém slovu může naprosto změnit jeho význam, např. ze slova „g“en je slovo „t“en.

Pokud tato variace ovlivňuje jen jedno genetické písmeno, jako např. ve výše uvedeném příkladu gen/ten, vědci tomu říkají „jednonukleotidový polymorfismus“ (SNP).
Jsou genové variace nebezpečné?
Genetické variace jsou jednoduše rozdíly ve formách genů přítomných v těle jednotlivých lidí. Neměli bychom je považovat za „dobré“, „špatné“ nebo dokonce „nebezpečné“.

Genové variace jsou u zdravých jedinců zcela obvyklé a některé variace mohou být přínosné.

Většina lidí má jeden nebo více těchto genetických rysů. Nicméně stanovení a analýza Vašeho jedinečného vzorce genetických charakteristik může podpořit Vaše stravování a životní styl tak, aby odpovídal konkrétním potřebám Vašeho individuálního stravovacího plánu.
Co je to „NUTRIGENETIKA“?
Nutrigenetika neboli nutriční genetika se zabývá účinky individuálních genetických variací v reakci na naši stravu a další zdroje živin. Umožňuje stanovit, kde se nacházíme na správné cestě k dosažení individuálního optimálního stravovacího a cvičebního režimu.

Nutriční genetika nepodává žádné lékařské informace, ani neinformuje o rizicích onemocnění.

Smyslem nutriční genetiky je vzdělávání a genetické testování je klasifikováno jako genetický test životního stylu.
Jak mi lze navrhnout stravu na základě genetického testu?
Abychom mohli začít ladit svá rozhodnutí ve stravování a životním stylu s našimi vlastními genetickými variacemi, potřebujeme vědět, jaké variace máme. Zdá se, že určité variace zvyšují náročnost dosažení a udržení zdravé váhy. Kontext genetické výbavy a metabolických důsledků můžeme vysvětlit na příkladu genu izoformy 2 proteinu vázajícího mastné kyseliny (střevní izoforma) (FABP2): Vědci zjistili, že lidé, kteří mají variantu Thr54 genu FABP2, mají tendenci vstřebávat ze stravy více tuků, a proto jsou náchylní k vyšším hodnotám indexu tělesné hmotnosti než ti, kteří tuto variantu nemají. Tito lidé pravděpodobně zjistí, že když budou jíst nízkotučnou stravu, snáze si udrží zdravou váhu. Účelem bodykey™ Genetického testu je zjistit, které z těchto genetických variací máte Vy, poradit Vám a navrhnout způsob stravování a cvičení, který Vám pomůže úspěšně dosáhnout kýžené hmotnosti. S ohledem na metabolické důsledky všech pěti genetických variant, jejich četnost v lidských genech a jejich různé důsledky pro lidský metabolismus vědci vytvořili metodu, která umožňuje navržení bodykey™ Stravovacího a cvičebního plánu na základě Vaší genetické výbavy.
Konkrétní informace o Genetickém testu
Příslušné geny byly z databáze Obesity Gene Map (Rankinen a kol., 2006) vybrány na základě komplexního studia stávající vědecké literatury s využitím přísných výběrových kritérií týmem odborníků na genetiku, výživu, obezitu a kontrolu hmotnosti. Tým odborníků se zabýval pouze těmi genetickými variacemi, které měly nějakou souvislost s tělesnou hmotností, indexem tělesné hmotnosti nebo tělesným tukem a byly uvedeny alespoň ve třech klinických studiích, aby tak splnili další kritéria, např. jejich prokazatelnou biologickou funkci, hodnověrnost jejich biologické role v kontrole hmotnosti a průkaznost na základě klinických studií.

Všechna kritéria splnilo jen pět genetických variací nalezených na čtyřech genech a ty byly použity v bodykey Genetickém testu:

2 protein vázající mastné kyseliny (FABP2) Ala54Thr (rs1799883)
receptor aktivovaný peroxizomovými proliferátory gama (PPARG nebo PPAR) Pro12Ala (rs1801282)
beta-2 adrenergický receptor (ADRB2) Arg 16Gly (rs1042713)
beta-2 adrenergický receptor (ADRB2) Gln27Glu (rs1042714)
beta-3 adrenergický receptor (ADRB3) Arg64Trp (rs4994)
Představení výsledků
Laboratoř provádějící genetické testování prostřednictvím vědeckého algoritmu pro konkrétní výrobky převádí výsledky Vašeho individuálního Genetického testu do podoby stravovacího a cvičebního profilu. Jakmile laboratoř analýzu dokončí, tento profil Vám bude představen. Stravovací a cvičební profil spolu s Návrhem mého plánu jsou východiskem Vašich individuálních doporučení bodykey.
Důvěrnost a uchovávání informací
Laboratoř registruje pouze Váš unikátní kód a nemá žádný přístup k Vašim osobním údajům, jako je jméno, adresa, telefonní číslo apod. Pokud byste na obálku napsali své jméno (což se nepožaduje), laboratoř má ze zákona povinnost tuto obálku okamžitě zničit.

Jakmile je analýza úspěšně provedena, veškeré biologické vzorky se zničí. Údaje uchováváme po dobu až 40 let.

Kvůli anonymitě všech vzorků nebude společnost Amway nikdy moci žádné třetí straně sdělovat jakékoli informace týkající se Vaší genetické výbavy. Genetický test je určen pouze pro účely hodnocení životního stylu, a proto jediná analýza, která se bude provádět, bude ta, jejímž výsledkem bude stravovací a cvičební profil.
Použití biologických vzorků k dalším účelům
Jakékoli použití biologických vzorků k dalším účelům se nepředpokládá. Pokud by společnost Amway do budoucnosti plánovala vědeckou studii, pak by k tomuto účelu potřebovala zvláštní souhlas.
Genetika hraje v oblasti regulace hmotnosti významnou úlohu
Genetika hraje v oblasti regulace hmotnosti významnou úlohu.jpg
Nárůst případů nadváhy a obezity po celém světě a jejich dopad na zdraví podnítily globální výzkum v oblasti možných příčin a řešení. Nejnovější důkazy potvrzují, že na přibývání hmotnosti a její úbytek již nelze pohlížet jen jako na rovnici mezi příjmem a výdejem kalorií. V oblasti řízení hmotnosti totiž působí široká škála faktorů, k nimž patří i individuální genetická výbava.
Snadné, přesné a diskrétní
Odebrání vzorků je snadné a lze jej provést doma pomocí Genetického testu, který je součástí bodykey Soupravy. Až odešlete svůj vzorek s výtěrem, vše potřebné dokončí rakouská laboratoř s certifikátem ISO. Tato laboratoř uplatňuje při své práci nejvyšší standardy kvality, přičemž zachovává naprostou diskrétnost, zaručuje přesné výsledky testů a bezpečné zacházení se vzorky. Po provedení analýzy se všechny biologické vzorky zničí.

K výsledkům Vašeho genetického testu budete mít přístup pouze Vy sami, a to prostřednictvím své osobní online platformy Můj bodykey trenér. Tyto výsledky napomohou určit dietní doporučení stravy vhodnou pro Vaše tělo z hlediska sacharidů a tuků, a typ fyzické aktivity, která je vhodná přímo pro Vás.

Doporučujeme

Dětská postel Kevin duo pro DVĚ děti vzor 01 160x80 cm cena 7400 Kč
Dětská postel Kevin duo pro DVĚ děti vzor 01 160x80 cm cena 7400 Kč
Dřevěná hračka - Puzzle - Životní vývoj ženy, cena 219 Kč
Dřevěná hračka - Puzzle - Životní vývoj ženy, cena 219 Kč
Dětská postel Adam rainbow vzor 17, různé velikosti
Dětská postel Adam rainbow vzor 17, různé velikosti
WALACHIA Fojtství 33W5 dřevěná stavebnice, cena 570 Kč
WALACHIA Fojtství 33W5 dřevěná stavebnice, cena 570 Kč
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami, cena 2210
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami, cena 2210
WOODY DŘEVO Klaun tahací s xylofonem na kolečkách, cena 325 Kč
WOODY DŘEVO Klaun tahací s xylofonem na kolečkách, cena 325 Kč
Bigjigs Toys dřevěná tabulka počítání, cena 312 Kč
Bigjigs Toys dřevěná tabulka počítání, cena 312 Kč
LOC - víceúčelový čistící prostředek, cena 260 Kč, Silný koncentrát. 1 = 10 l přípravku
LOC - víceúčelový čistící prostředek, cena 260 Kč, Silný koncentrát. 1 = 10 l přípravku
Dětská postel auto 180x90 cm Zenith se světly, cena od 4248 Kč do 4550 Kč
Dětská postel auto 180x90 cm Zenith se světly, cena od 4248 Kč do 4550 Kč
PALI TULIP SKŘÍŇ, sleva 10%
PALI TULIP SKŘÍŇ, sleva 10%
cloud1.jpg
Antispam.er.cz


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one