IMG0003.jpg
Jmenuji se Jan Hatina
Spojení na mne.
606622573
eshop.hatina@seznam.cz
Jan Hatina
tel. 606622573
email: eshop.jan1@seznam.cz
Cena dopravy dle tarifu přepravce. Již od 50 Kč.
Při osobním odběru, v kamenné prodejně na adrese Gagarinova 4, Pardubice - Polabiny 3, 53009, po dohodě, zdarma,
Klíčem ke snížení hmotnosti jste VY!
Filozofie bodykey™ je celá o Vás. Nezaměřuje se jen na Vaše přání a cíle, ale na hlubší úrovni také na Vaše genetické predispozice, jakož i na Váš individuální životní styl a preference. Stejně jako žádní dva lidé nejsou stejní, nejsou stejné ani žádné dva plány na snížení hmotnosti. Genetický test a Návrh mého plánu, které vytvořili naši odborníci, jsou pilíři procesu individuálního nastavování programu. Program bodykey by NUTRILITE™ pracuje s tím, co se dozvíme o Vás, Vašem životě i Vašich genech, abychom zajistili, že dosáhnete své optimální hmotnosti a také si ji udržíte.
Na adrese:
Gagarinova 4
53009 Pardubice Polabiny 3
Rok 2017
DSCN0007.JPG
DSCN0048.JPG
DSCN0071.JPG
Otevřeli jsme kamennou prodejnu: Gagarinova 4, Pardubice - Polabiny 3, 53009
Zabýváme se nabídkou dětského nábytku a hraček.
Dáváme přednost hračkám ze dřeva, ale hlavně takovým, co děti učí přemýšlet, zlepšují jemnou motoriku. Nabízíme předškolním dětem hračky které pomocí hry učí písmena, číslice a podobně.
V nabídce nábytku máme. Převážně dětský nábytek. Molitanový, ten je bezpečný pro malé děti, jelikož je vyroben jen z molitanu a látky. Ta se dá sundat a vyprat v pračce. Též nabízíme nábytek zdobený dětským vzorem, Postavičkami Disney a podobné.
Vilac dřevěný dům s tobogánem cena 821 Kč
Vilac dřevěný dům s tobogánem cena 821 Kč
Bigjigs - Vysutá vláčkodráha se stavebními stroji - 116 dílů cena 3330 Kč
Bigjigs - Vysutá vláčkodráha se stavebními stroji - 116 dílů cena 3330 Kč
Dřevěné hračky - vkládací puzzle - Šnek bez rámečku cena 157 Kč
Dřevěné hračky - vkládací puzzle - Šnek bez rámečku cena 157 Kč
Dětská postel auto 7 v různých velikostech
Dětská postel auto 7 v různých velikostech
Křesílka rozkládací z molitanu
Křesílka rozkládací z molitanu
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami cena 2210
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami cena 2210
Dřevěné vkládací puzzle z masivu- Abeceda písmenko R zajíc, cena 83 Kč, možno dodat celou abecedu
Dřevěné vkládací puzzle z masivu- Abeceda písmenko R zajíc, cena 83 Kč, možno dodat celou abecedu
Bagr velký, cena 9180Kč
Bagr velký, cena 9180Kč
Na prodejně Gagarinova 4, 53009 Pardubice se koná výprodej dětského nábytku. Sleva 25%
tel. 606622573
eshop.hatina@seznam.cz
Vše nové!!!
Rozkládací křesílko Liška červená Cena 892 KČ výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm  po rozložení délka k ležení 75cm
Rozkládací křesílko Liška červená Cena 892 KČ výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm po rozložení délka k ležení 75cm
výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm  po rozložení délka k ležení 75cm cena 1237 Kč
výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm po rozložení délka k ležení 75cm cena 1237 Kč
Disney dětské čalouněné křesílko Tlapková patrola cena 1963 Kč Rozměry: - celková šířka – 59 cm - celková výška – 44 cm - sedací část – 29 cm hloubka x 32 cm šířka - výška sedací části od země 20 cm
Disney dětské čalouněné křesílko Tlapková patrola cena 1963 Kč Rozměry: - celková šířka – 59 cm - celková výška – 44 cm - sedací část – 29 cm hloubka x 32 cm šířka - výška sedací části od země 20 cm

Dětský nábytek

Na našem partnerském eshopu, nabízíme dětský nábytek. pokud Vás něco zaujme, klikněte na obrázek a přesune Vás na nabídku.
Postel Pavla
Postel Pavla
Postel Kevin
Postel Kevin
Molitanový nábytek
Molitanový nábytek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "5558"
Naše výrobky.jpg
Důležitou součástí programu bodykey by NUTRILITE™ jsou speciálně vyvinuté výrobky bodykey™. Široká nabídka vysoce kvalitních instantních jídel, čajů a doplňků stravy dovede Váš plán k dokonalosti. Tyto výrobky jsou praktické, chutné a příznivé pro Vaši psychickou i fyzickou kondici – kdekoli a kdykoli. Všechny jsou vyrobeny podle přísné metodiky Institutu zdraví Nutrilite, takže si můžete být jisti, že obsahují pouze sladidla schválená tímto Institutem a žádná umělá barviva
Souprava bodykey™
Souprava bodykey™.jpg
Čím Vám může prospět
bodykey Souprava Vám pomůže uspět na Vaší cestě ke snížení hmotnosti.
Souprava obsahuje:
Krabičku s Genetickým testem: obsahuje tři testovací tyčinky a pokyny k odběru vzorku Vaší DNA.
Unikátní kód: nachází se v krabičce s Genetickým testem a slouží k identifikaci Vašeho jedinečného vzorku DNA a jako registrační klíč k přístupu na online platformu Můj bodykey trenér.
bodykey Startovací příručku: vizuální nápovědu, která Vám pomůže rychle začít.
bodykey Brožuru: podrobnou knížečku, která Vás seznámí se značkou a programem bodykey.
Uvítací dopis a členskou kartu.
NUTRILITE All Plant Protein: obsahuje bílkoviny, které přispívají k udržení svalové hmoty, na Vaší cestě ke snížení hmotnosti tedy hraje důležitou úlohu.
NUTRILITE Fiber Powder Vláknina v prášku: vláknina podporuje správné fungování trávicího ústrojí, což je při snižování hmotnosti důležité.
bodykey Bylinný čaj: tento chutný čaj přispívá k zajištění příjmu tekutin, což je při regulaci hmotnosti velmi podstatný faktor.
bodykey by NUTRILITE™ Šejkr: praktická nádoba na přípravu nápojů s NUTRILITE Fiber Powder nebo NUTRILITE All Plant Protein a také bodykey Krémových koktejlů.
bodykey Leták: můžete je rozdat svým známým, kteří by rádi dosáhli své optimální hmotnosti.

Proč si ho oblíbíte
Každý z nás je jedinečný a na stravu a cvičení reagujeme různě. Efektivní program na snížení hmotnosti by měl tuto skutečnost odrážet. Často je však obtížné poznat, kde začít a jak zjistit, co je pro Vás správné.
Program bodykey by NUTRILITE Vám dává odpověď na otázku, jak mám nejlépe zhubnout právě já. Jedná se o individuální přístup ke snižování tělesné hmotnosti založený na vědeckých poznatcích. O plánování svého boje s nadbytečnými kily se nemusíte starat.

Mohlo by Vás zajímat
NUTRILITE je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě. (http://www.euromonitor.com/amway-claims)
bodykey Souprava a související program bodykey splňují doporučení vypracovaná Institutem zdraví Nutrilite týkající se zdravého stravování a diety.
Test DNA obsažený v bodykey Soupravě je technologicky vyspělé řešení v souladu s normami ISO a provádí jej laboratoř v Rakousku.
Instantní jídla a nápoje bodykey™
Instantní jídla a nápoje bodykey™.jpg
Instantní jídla a nápoje bodykey™
Potřebujete-li kdykoli během dne instantní jídlo, smíchejte v bodykey™ Šejkru vanilkový nebo čokoládový koktejl s polotučným mlékem. Výsledkem je lahodný nápoj, který si můžete vychutnat, aniž byste se prohřešili proti plánu
Tyčinky
Tyčinky.jpg
Tyčinky jsou nabité živinami a nabízejí rychlý a jednoduchý způsob, jak splnit pravidla programu bodykey by NUTRILITE™ i mimo domov. Tyto tyčinky Vám dodají potřebnou energii, aniž by ohrozily Váš naplánovaný úbytek hmotnosti. Nezáleží na tom, zda si vyberete tyčinku s příchutí čokolády nebo červeného ovoce.
Čaj
Čaj.jpg
Jedním z nejčastěji přehlížených faktorů při udržování zdravé hmotnosti je odpovídající příjem tekutin. bodykey™ Bylinný čaj s citronovou trávou, zeleným čajem a kopřivou byl připraven právě s ohledem na tento faktor. Příjemný způsob, jak zajistit dostatečný příjem vody během celého dne a přitom podpořit hubnutí vhodnými fytonutrienty a antioxidanty.
Doporučené podpůrné výrobky
Natural Fat Reducer
Natural Fat Reducer.jpg
Tento výrobek založený na 100% přírodním výtažku vlákniny z kaktusu opuncie minimalizuje vstřebávání tuku ze stravy. Dokáže blokovat až 27 % tuků z běžného jídla.
Natural Carb Reducer
Natural Carb Reducer.jpg
Tento výrobek založený na 100% přírodním výtažku z bílých fazolí snižuje vstřebávání až o 2/3 sacharidů z běžného jídla o energetické hodnotě 600 kalorií.
NUTRILITE™ Appetite Controller
NUTRILITE™ Appetite Controller.png
NUTRILITE™ Appetite Controller Vám může pomoci udržet hmotnost pod kontrolou a bojovat proti nutkání se přejídat. Appetite Controller na sebe po požití naváže vodu a přemění se v gel, který žaludek částečně zaplní. Cítíte se sytí, což Vám dodá více síly ke zmenšování velikosti porcí. Tajemství tohoto výrobku tkví v jeho jedinečné přírodní složce, kterou je glukomannan – přírodní vláknina získávaná z kořenu konjaku. Appetite Controller lze kombinovat se všemi typy stravy. Je velice vhodný pro každého, kdo se řídí bodykey by NUTRILITE™ programem na snížení hmotnosti.

Podle svého dietního profilu jej můžete kombinovat s výrobky Natural Fat Reducer nebo Natural Carb Reducer.
Doporučené doplňky stravy NUTRILITE™
Doporučené doplňky stravy NUTRILITE™.jpg
načka NUTRILITE™ nabízí Vám i Vašim blízkým komplexní řadu doplňků stravy a dalších potravinových výrobků, které si kladou za cíl optimalizovat fyzickou i psychickou kondici a řešit potřeby v oblasti výživy v různých životních etapách. Všechny výrobky NUTRILITE se vyrábějí z vysoce kvalitních koncentrátů z rostlin pěstovaných ekologicky udržitelným způsobem. Byly podrobeny rozsáhlému výzkumu s cílem zajistit účinné kombinace jednotlivých živin a přísad, a to na základě ověřených vědeckých důkazů Institutu zdraví Nutrilite.

Pokud se nestravujete pravidelně a vyváženým způsobem, doporučujeme Vám, abyste svůj jídelníček doplnili o multivitaminové multiminerální doplňky stravy a další důležité živiny, které vykompenzují případné nedostatky ve výživě a zvýší množství potřebných živin.

Doporučujeme

Dětská postel Kevin duo pro DVĚ děti vzor 01 160x80 cm cena 7400 Kč
Dětská postel Kevin duo pro DVĚ děti vzor 01 160x80 cm cena 7400 Kč
Dřevěná hračka - Puzzle - Životní vývoj ženy, cena 219 Kč
Dřevěná hračka - Puzzle - Životní vývoj ženy, cena 219 Kč
Dětská postel Adam rainbow vzor 17, různé velikosti
Dětská postel Adam rainbow vzor 17, různé velikosti
WALACHIA Fojtství 33W5 dřevěná stavebnice, cena 570 Kč
WALACHIA Fojtství 33W5 dřevěná stavebnice, cena 570 Kč
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami, cena 2210
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami, cena 2210
WOODY DŘEVO Klaun tahací s xylofonem na kolečkách, cena 325 Kč
WOODY DŘEVO Klaun tahací s xylofonem na kolečkách, cena 325 Kč
Bigjigs Toys dřevěná tabulka počítání, cena 312 Kč
Bigjigs Toys dřevěná tabulka počítání, cena 312 Kč
LOC - víceúčelový čistící prostředek, cena 260 Kč, Silný koncentrát. 1 = 10 l přípravku
LOC - víceúčelový čistící prostředek, cena 260 Kč, Silný koncentrát. 1 = 10 l přípravku
Dětská postel auto 180x90 cm Zenith se světly, cena od 4248 Kč do 4550 Kč
Dětská postel auto 180x90 cm Zenith se světly, cena od 4248 Kč do 4550 Kč
PALI TULIP SKŘÍŇ, sleva 10%
PALI TULIP SKŘÍŇ, sleva 10%
cloud1.jpg
Antispam.er.cz


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one