IMG0003.jpg
Jmenuji se Jan Hatina
Spojení na mne.
606622573
eshop.hatina@seznam.cz
Jan Hatina
tel. 606622573
email: eshop.jan1@seznam.cz
Cena dopravy dle tarifu přepravce. Již od 50 Kč.
Při osobním odběru, v kamenné prodejně na adrese Gagarinova 4, Pardubice - Polabiny 3, 53009, po dohodě, zdarma,
Klíčem ke snížení hmotnosti jste VY!
Filozofie bodykey™ je celá o Vás. Nezaměřuje se jen na Vaše přání a cíle, ale na hlubší úrovni také na Vaše genetické predispozice, jakož i na Váš individuální životní styl a preference. Stejně jako žádní dva lidé nejsou stejní, nejsou stejné ani žádné dva plány na snížení hmotnosti. Genetický test a Návrh mého plánu, které vytvořili naši odborníci, jsou pilíři procesu individuálního nastavování programu. Program bodykey by NUTRILITE™ pracuje s tím, co se dozvíme o Vás, Vašem životě i Vašich genech, abychom zajistili, že dosáhnete své optimální hmotnosti a také si ji udržíte.
Na adrese:
Gagarinova 4
53009 Pardubice Polabiny 3
Rok 2017
DSCN0007.JPG
DSCN0048.JPG
DSCN0071.JPG
Otevřeli jsme kamennou prodejnu: Gagarinova 4, Pardubice - Polabiny 3, 53009
Zabýváme se nabídkou dětského nábytku a hraček.
Dáváme přednost hračkám ze dřeva, ale hlavně takovým, co děti učí přemýšlet, zlepšují jemnou motoriku. Nabízíme předškolním dětem hračky které pomocí hry učí písmena, číslice a podobně.
V nabídce nábytku máme. Převážně dětský nábytek. Molitanový, ten je bezpečný pro malé děti, jelikož je vyroben jen z molitanu a látky. Ta se dá sundat a vyprat v pračce. Též nabízíme nábytek zdobený dětským vzorem, Postavičkami Disney a podobné.
Vilac dřevěný dům s tobogánem cena 821 Kč
Vilac dřevěný dům s tobogánem cena 821 Kč
Bigjigs - Vysutá vláčkodráha se stavebními stroji - 116 dílů cena 3330 Kč
Bigjigs - Vysutá vláčkodráha se stavebními stroji - 116 dílů cena 3330 Kč
Dřevěné hračky - vkládací puzzle - Šnek bez rámečku cena 157 Kč
Dřevěné hračky - vkládací puzzle - Šnek bez rámečku cena 157 Kč
Dětská postel auto 7 v různých velikostech
Dětská postel auto 7 v různých velikostech
Křesílka rozkládací z molitanu
Křesílka rozkládací z molitanu
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami cena 2210
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami cena 2210
Dřevěné vkládací puzzle z masivu- Abeceda písmenko R zajíc, cena 83 Kč, možno dodat celou abecedu
Dřevěné vkládací puzzle z masivu- Abeceda písmenko R zajíc, cena 83 Kč, možno dodat celou abecedu
Bagr velký, cena 9180Kč
Bagr velký, cena 9180Kč
Na prodejně Gagarinova 4, 53009 Pardubice se koná výprodej dětského nábytku. Sleva 25%
tel. 606622573
eshop.hatina@seznam.cz
Vše nové!!!
Rozkládací křesílko Liška červená Cena 892 KČ výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm  po rozložení délka k ležení 75cm
Rozkládací křesílko Liška červená Cena 892 KČ výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm po rozložení délka k ležení 75cm
výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm  po rozložení délka k ležení 75cm cena 1237 Kč
výška: 70 cm šířka: 40 cm délka: 40 cm rozměr sedáku: 27x27 cm po rozložení délka k ležení 75cm cena 1237 Kč
Disney dětské čalouněné křesílko Tlapková patrola cena 1963 Kč Rozměry: - celková šířka – 59 cm - celková výška – 44 cm - sedací část – 29 cm hloubka x 32 cm šířka - výška sedací části od země 20 cm
Disney dětské čalouněné křesílko Tlapková patrola cena 1963 Kč Rozměry: - celková šířka – 59 cm - celková výška – 44 cm - sedací část – 29 cm hloubka x 32 cm šířka - výška sedací části od země 20 cm

Dětský nábytek

Na našem partnerském eshopu, nabízíme dětský nábytek. pokud Vás něco zaujme, klikněte na obrázek a přesune Vás na nabídku.
Postel Pavla
Postel Pavla
Postel Kevin
Postel Kevin
Molitanový nábytek
Molitanový nábytek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "5558"
Nevyvážená strava může vést k nedostatku základních živin, které náš organismus potřebuje: makronutrientů, mikronutrientů a fytonutrientů. Tyto živiny jsou univerzální a potřebuje je každý bez ohledu na věk či životní styl. Aby Vám značka NUTRILITE pomohla překlenout mezery ve výživě, představuje Foundational Trio (Základní trio) – tři výrobky, jejichž kombinace Vám pomůže uspokojit Vaše výživové potřeby. Foundational Trio zahrnuje NUTRILITE All Plant Protein, NUTRILITE Omega-3 Complex a NUTRILITE DOUBLE X™ nebo Daily.
Vychutnejte si přínosy kompletní denní výživy s NUTRILITE Foundational Trio!
NUTRILITE je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě.* Nabízí kompletní řadu výrobků pro správnou výživu a optimální kondici včetně základních vitaminů a minerálních látek, bylinných doplňků stravy a výživy pro aktivní životní styl.
Značka NUTRILITE se inspirovala zakladatelem společnosti Dr. Carlem Rehnborgem a jeho zkušenostmi z Dálného východu. Již od roku 1934 v sobě propojuje vědu s přirozenými výhodami rostlin. Od samého počátku stavěla značka NUTRILITE na inovativním využívání vědy s cílem maximalizovat příznivé vlastnosti fytonutrientů, tj. živin rostlinného původu. Dnes s hrdostí oslavujeme 80 let, kdy lidem po celém světě pomáháme dobře se cítit a aktivně žít.
Proč právě NUTRILITE
Značka NUTRILITE je postavena na přístupu pokrývajícím celý proces od semínka až po výsledný doplněk stravy, a spojuje tak v dokonalé harmonii přírodu a vědu.
Téměř před 100 lety žil zakladatel značky Carl Rehnborg v Číně, kde objevil význam rostlinné stravy. Svoji životní zkušenost a rozsáhlý výzkum živin rostlinného původu přetavil do doplňků stravy NUTRILITE.
V roce 1934 značka NUTRILITE uvedla na americký trh první multivitaminový/multiminerální doplněk stravy s fytonutrienty.
S osmdesátiletou tradicí vědy a výzkumu je NUTRILITE nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě (zdroj: společnost Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims).
Věda:
NUTRILITE má k dispozici 150 vědeckých a výzkumných pracovníků a školitelů, kteří tvoří jeden z největších vědeckých týmů v oboru.
Značka celosvětově vyrábí více než 15 miliard vitaminových a minerálních tablet a kapslí ročně.
Příroda:
NUTRILITE je jednou z mála předních celosvětových značek doplňků stravy, která si své suroviny pěstuje sama ekologicky udržitelným způsobem.
Nespoléháme na škodlivé pesticidy, herbicidy či chemická hnojiva – spoléháme na přírodu.
Osmdesát let používání ekologicky udržitelných zemědělských metod je nedílnou součástí vývoje výrobků NUTRILITE.
Tým vědců Nutrilite zdokonalil praxi od semínka až po doplněk stravy, díky které si výrobky NUTRILITE uchovají účinek, jsou konzistentní a maximálně efektivní a bezpečné.
Rozdíl je ve fytonutrientech.
Fytonutrienty jsou živiny rostlinného původu, které ovoci a zelenině dávají syté barvy.
Doplňky stravy rostlinného původu obsahují fytonutrienty, které tvoří přirozenou součást rostlin.
Tým Nutrilite s více než 150 vědeckými a výzkumnými pracovníky a školiteli neustále pracuje na zdokonalování kvality výrobků NUTRILITE.
V rámci zajištění jakosti NUTRILITE provádí každý měsíc na 25 000 testů a více než 500 000 hodnocení kvality ročně.
image/jpeg;;;Faming%20new%20image_240x180.jpg
Zemědělská činnost
Na všech našich farmách – jedná se o více než 6 000 akrů půdy ve státě Washington (USA), v Mexiku a Brazílii – obhospodařujeme půdu bez použití syntetických pesticidů, herbicidů a hnojiv. Naše farmy jsou také dobrými sousedy, kteří se snaží být prospěšní společenství, v němž působí.
Každou rostlinu zpracováváme do několika hodin po sklizni, aby si uchovala co možná nejvíce cenných živin.
Fytonutrienty
Díky pečlivému zpracování se rostliny vysuší a zkoncentrují do jemného prášku (zvaného koncentrát), který obsahuje přirozené živiny z rostlin a rostlinné sloučeniny bez obsahu vody. I když každý koncentrát NUTRILITE je jedinečný, u zrodu každého z nich stojí rostliny bohaté na živiny. Tyto koncentráty se přidávají do mnoha výrobků NUTRILITE, protože poskytují široké spektrum fytonutrientů.
Vědecké poznatky NUTRILITE
Zakladatel naší značky, Carl Rehnborg, se před lety stal průkopníkem používání sofistikovaných technik zaměřených na analýzu nutričních hodnot konkrétních rostlin. Vědečtí pracovníci NUTRILITE dnes po celém světě využívají ke zdokonalení způsobů extrakce nejmodernější metody a technologie; z rostlin tak získávají maximum prospěšných látek a mohou analyzovat nové složky do našich výrobků. Naši vědečtí pracovníci zkoumají nová složení a progresivní metody zpracování, analyzují nové výrobky i inovované procesy zpracování, a za účelem maximalizace účinnosti rostlinných koncentrátů a optimalizace obsahu živin v nich využívají vysoce účinné testovací a analytické přístroje.
Každý výrobek NUTRILITE je přímým výsledkem testování v terénu a laboratorní analýzy, které provádějí vědečtí pracovníci, mikrobiologové, chemici, farmaceuti, odborníci na výživu a další specialisté.
I když to není povinné, rozhodli jsme se při výrobě všech doplňků stravy NUTRILITE respektovat zásady správné výrobní praxe, abychom tak zaručili bezpečnost, řádný způsob identifikace a nejvyšší možnou kvalitu výrobků NUTRILITE. Každý měsíc provádíme 25 000 testů zaměřených na kontrolu kvality a každý rok více než 500 000 výrobkových analýz.
Tělesná a duševní kondice
Optimální tělesná a duševní kondice není synonymem dokonalého zdraví. Optimální tělesná a duševní kondice spočívá ve sladění vrozených zdravotních dispozic s aktuálním životním stylem za účelem přijetí správné volby a prožití co možná nejzdravějšího života. V rámci individuálního přístupu k dobrému zdraví je nutné si osvojit optimální návyky v oblasti stravování, způsobu života, odpočinku a relaxace – a poté tento zdravý životní styl podpořit zvolenými doplňky stravy. Výživa a úsilí o optimální tělesnou a duševní kondici stojí v centru pozornosti značky NUTRILITE.
Team NUTRILITE
Team NUTRILITE je globální společenství sportovních nadšenců, kteří mají zájem o vyvážený životní styl, a to na všech úrovních – od příležitostných nadšenců až po profesionální sportovce.
Různých akcí pod záštitou Teamu NUTRILITE se účastní Vlastníci podnikání Amway, naši zákaznící i zaměstnanci. Naším cílem je výměna informací o fyzických aktivitách, sportu a výživě mezi přáteli, příbuznými a obchodními partnery, a to online i offline.
Značka NUTRILITE - oficiální doplněk stravy týmu AC Milán.

AC Milán je jedním z nejlepších evropských fotbalových týmů. Není překvapením, že za světovými tituly stojí skvělí hráči a trenéři. Najdete tam však ještě něco dalšího – doplňky stravy značky NUTRILITE.
NUTRILITE je oficiálním dodavatelem doplňků stravy klubu AC Milán již od roku 2008. Od té doby naše značka sportovcům poskytuje obohacenou výživu, díky níž mohou podávat výkony na světové úrovni. Společně usilujeme o posunutí hranic sportovních výkonů.
OPTIMÁLNÍ VÝKONNOST
Spolupráce mezi jedním z nejúspěšnějších fotbalových klubů na světě a přední světovou značkou vitaminů a doplňků stravy není náhodná. Značka NUTRILITE a AC Milán sdílejí společnou filozofii:
OPTIMÁLNÍ VÝKONNOST
VYŽADUJE OPTIMÁLNÍ VÝŽIVU

Vzhledem k tomu, že výrobky NUTRILITE dokáží vytěžit z přírody to nejlepší, nemělo by být překvapením, že laboratoř MilanLab důvěřuje našim doplňkům stravy, které dokáží vytěžit maximum z hráčů.
image/jpeg;;;l2.jpg
MILAN LAB
Odborníci značky NUTRILITE spolupracují již od roku 2008 s lékaři a specialisty z laboratoře MilanLab při řešení individuálních potřeb hráčů AC Milán na základě individuálních programů výživy. Micheline Vargas, DrPH, CNS, RCEP, je odbornicí značky NUTRILITE, která má na starosti analýzu stravovacích návyků, genetických dispozic a životního stylu hráčů. Na základě těchto informací pak spolupracuje s Dr. Dolcim, odborníkem na biochemii z laboratoře MilanLab, a Dr. Avaldim, odborníkem na výživu z laboratoře MilanLab, na přípravě doporučení pro změnu jídelníčku a užívání konkrétních doplňků stravy NUTRILITE.
Dokonce i špičkovým sportovcům světové úrovně mohou v jídelníčku chybět důležité živiny. Vyváženým výživovým základem a zaplněním výživových mezer prostřednictvím doplňků stravy NUTRILITE naši odborníci pomáhají zlepšit fyzickou kondici hráčů AC Milán.
image/jpeg;;;l3.jpg
ÚSPĚCHY
Více než 90 % hráčů z týmu AC Milán dodržuje výživový program NUTRILITE a nedávné laboratorní testy prokazují výrazné zlepšení hodnot vitaminu D. Kromě lepší kondice a většího množství energie hráči hovoří i o nižším výskytu svalových křečí a únavy. Je to důkaz, že optimální výživa podporuje optimální výkonnost.
image/jpeg;;;blank.jpg
„Celostní přístup značky NUTRILITE k výživě skvěle zapadá do filozofie laboratoře MilanLab. Značku NUTRILITE považujeme za přední autoritu v oblasti výživy a věříme, že její doplňky stravy pomáhají našim sportovcům dosahovat optimálních výkonů.“

– MUDr. Alberto Dolci

Doporučujeme

Dětská postel Kevin duo pro DVĚ děti vzor 01 160x80 cm cena 7400 Kč
Dětská postel Kevin duo pro DVĚ děti vzor 01 160x80 cm cena 7400 Kč
Dřevěná hračka - Puzzle - Životní vývoj ženy, cena 219 Kč
Dřevěná hračka - Puzzle - Životní vývoj ženy, cena 219 Kč
Dětská postel Adam rainbow vzor 17, různé velikosti
Dětská postel Adam rainbow vzor 17, různé velikosti
WALACHIA Fojtství 33W5 dřevěná stavebnice, cena 570 Kč
WALACHIA Fojtství 33W5 dřevěná stavebnice, cena 570 Kč
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami, cena 2210
Dřevěný interaktivní medvídek na zeď s aktivitami, cena 2210
WOODY DŘEVO Klaun tahací s xylofonem na kolečkách, cena 325 Kč
WOODY DŘEVO Klaun tahací s xylofonem na kolečkách, cena 325 Kč
Bigjigs Toys dřevěná tabulka počítání, cena 312 Kč
Bigjigs Toys dřevěná tabulka počítání, cena 312 Kč
LOC - víceúčelový čistící prostředek, cena 260 Kč, Silný koncentrát. 1 = 10 l přípravku
LOC - víceúčelový čistící prostředek, cena 260 Kč, Silný koncentrát. 1 = 10 l přípravku
Dětská postel auto 180x90 cm Zenith se světly, cena od 4248 Kč do 4550 Kč
Dětská postel auto 180x90 cm Zenith se světly, cena od 4248 Kč do 4550 Kč
PALI TULIP SKŘÍŇ, sleva 10%
PALI TULIP SKŘÍŇ, sleva 10%
cloud1.jpg
Antispam.er.cz


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one